Výsledky - ženy
 

1.liga

2.liga

1.liga

21.kolo (30.5.)
ŠKF Žilina – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 1:1 (0:1)
góly: Rašovcová (p.k.) – Škrovanová
Ž.K.: M.Ružičková, Štilichova, Tomíková Č.K. Tomíková (všetky T.Teplice)

ŠK Selce – ŠK Slovan Bratislava 0:4 (0:2)
góly: Mundoková, A.Kekelyová, Roziaková, Korenčiová
Ž.K.: Krkošová, Tureková, Ševčíková (všetky Selce)
ŠK Štich Humenné – FC Union Nové Zámky 2:1 (2:1)
góly: Komáriková, Ducková – Andrušková
FK Slovan Duslo Šaľa – Lady Team Bratislava 7:2 (4:2)
góly: Lukácsová 2, Trnková 2, Mašlejová, Korytárová, Šaraboková – Halandová, Veselková
TJ Skloplast Trnava a DFK Láb – voľné kolo

-hore-


20.kolo (23.5.)
FC Union Nové Zámky - FK Slovan Duslo Šaľa 0:7 (0:3)
Góly: Mašlejová 4, Göghová 2, B. Rasková
DFK Láb - ŠK Štich Humenné 0:5 (0:3)
Góly: Komáriková a Lackovičová po 2, Hubcejová
MŠK Slovan Trenčianske Teplice - ŠK Selce 3:0 kontumačne
družstvo hostí nepricestovalo na stretnutie
TJ Skloplast Trnava - ŠKF Žilina 2:5 (2:2)
Góly: Koleničková 2 - D. Sýkorová, Randová, Rašovcová, Králiková, Hýllová
Lady Team Bratislava a ŠK Slovan Bratislava – voľné kolo


-hore-


19.kolo (16.5.)

ŠK Selce – TJ Skloplast Trnava 0:4 (0:2)
góly: Koleníčková 2, Štefanková, V.Gibasová
ŠK Štich Humenné – ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:1)
gól: Klechová
FK Slovan Duslo Šaľa – DFK Láb 4:0 (2:0)
góly: Bíroová, Paločková, Vojteková, G.Poláková
Lady Team Bratislava – FC Union Nové Zámky 4:2 (2:2)
góly: Gregorová 2, Veselková, Kanátová – Rybárová 2
ŠKF Žilina a MŠK Slovan Trenčianske Teplice – voľné kolo

-hore-

18.kolo (9.5.)

DFK Láb – Lady Team Bratislava 2:2 (2:0)
góly: Chmelová, Vnuková – Veselková 2
Ž.K.: Paxnerová – Veselková, Halandová

ŠK Slovan Bratislava – FK Slovan Duslo Šaľa 3:0 (2:0)
góly: D.Škorvánková, D.Fecková, Roziaková
Ž.K.: Gregorovičová (Slovan)

MŠK Slovan Trenčianske Teplice – ŠK Štich Humenné 2:0 (1:0)
g
óly: Manová, Gurňáková
ŠKF Žilina – ŠK Selce 4:1 (2:0)
góly za domáce: Šušková, Randová, Rašovcová, Hýllová
FC Union Nové Zámky a TJ Skloplast Trnava – voľné kolo


-hore-

17.kolo (6.5.)
ŠK Štich Humenné – TJ Skloplast Trnava 3:0 kontumačne
pre nepricestovanie družstva hostí na stretnutie
FK Slovan Duslo Šaľa – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 1:2 (0:1)
góly: I.Bojdová – Manová 2
Lady Team Bratislava – ŠK Slovan Bratislava po dohode FK
preložené na 23.5.2009
FC Union Nové Zámky – DFK Láb 6:3 (4:0)
góly: Andrušková 4, Rybárová, Schwarrkopf – Paxnerová 2, Lapinová
Ž.K: Guničová (Láb)

ŠK Selce a ŠKF Žilina – voľné kolo


-hore-

16.kolo (2.5.)

ŠK Slovan Bratislava – FC Union Nové Zámky 8:2 (3:2)
góly: Gregorovičová 3, A.Kekelyová 2, D.Fecková, Ištóková, Roziaková – Andrušková 2 (1 z p.k.)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice – Lady Team Bratislava 4:0 (2:0)
góly: Škrovanová, Látalová, Skurňáková, M.Ružičková
TJ Skloplast Trnava – FK Slovan Duslo Šaľa 1:4 (0:3)
góly: Štefanková – Mašlejová 2, Korytárová, Goghová
ŠKF Žilina – ŠK Štich Humenné 7:1 (4:0)
góly: Hýllová 3, Šušková 2, Rašovcová 2 – V.Horňáková
ŠK Selce a DFK Láb – voľný žreb

-hore-


Dohrávka 12.kola (3.5.)

ŠK Selce – FC Union Nové Zámky 3:2 (0:1)
góly: Báťová, Ševčíková, Košíková – Berenteiová, Andrušková
Ž.K.: Martincová (Selce)


-hore-
 

15.kolo (18.4.)
ŠK Štich Humenné – ŠK Selce 4:1 (1:0)
góy: Komáriková 3, Kišidayová – Báťová (p.k.)
Ž.K.: Báťová, Morovjanová (obe Selce)
FK Slovan Duslo Šaľa – ŠKF Žilina 5:4 (3:2)
góly za domácich: Göghová 2, Lukácsová 2 (1 z p.k.), Vojteková –
Lady Team Bratislava – TJ Skloplast Trnava 2:1 (0:0)
góly: Veselková 2 – Haršányová (p.k.)
Ž.K.: Halandová – Adamková, Orichová
FC Union Nové Zámky – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 4:4 (2:2)
góly: Andrušková 3, Dián – Manová 3, Jurgová
DFK Láb – ŠK Slovan Bratislava 0:8 (0:2)
góly: D.Fecková 2, Klechová 2, Schleiferová, Cerovská, Rozjaková, A.Kekelyová
Ž.K.: L.Mravíková, Schleiferová (obe Slovan)


-hore-

14.kolo (11.4.)

DFK Láb – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 1:2 (1:1)
góly: Paxnerová – Manová, Kočkárová
TJ Skloplast Trnava – FC Union Nové Zámky 3:2
góly: Koleničková, Haršányová, Magulová – Andrušková, Lauková
ŠKF Žilina – Lady Team Bratislava 3:1 (1:1)
góly: Králiková (p.k.), Hýllová, Samcová – Csapszká
ŠK Selce – FK Slovan Duslo Šaľa 0:5 (0:2)
góly: Lukácsová 2, Bíroová 2, Goghová
Ž.K.: Báťová – Goghová
ŠK Slovan Bratislava a ŠK Štich Humenné – voľné kolo


-hore-

13.kolo (4.4.2009)

Lady team Bratislava – ŠK Selce 4:1 (1:0)
góly: Gregorová 2, Veselková 2 - Košíková

FC Union Nové Zámky – ŠKF Žilina 2:6 (1:4)
góly: V.Rybárová, Andrušková – Hýllová 3, D.Sýkorová, Králiková, Randová
Ž.K.: Dián, Andrušková (obe N.Zámky)

DFK Láb – TJ Skloplast Trnava 2:1 (0:0)
góly: Vnuková 2 – Haršányová
Ž.K. Haršányová (Trnava)

ŠK Slovan Bratislava – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 2:0 (2:0)
góly: Roziaková, Ištóková

ŠK Štich Humenné a FK Slovan Duslo Šaľa - voľné kolo


-hore-

12.kolo (28.3.)
TJ Skloplast Trnava – ŠK Slovan Bratislava 0:2 (0:0)
góly: Roziaková, Mravíková Ž.K.: V.Gibasová – Mravíková
ŠKF Žilina – DFK Láb 6:0 (3:0)
góly: A. Kekelyová 3, Šušková 2, D.Sýkorová
ŠK Selce – FC Union Nové Zámky odložené pre nespôsobilý terén
ŠK Štich Humenné – FK Slovan Duslo Šaľa 0:5 (0:0)
góly: Mašlejová 2, Bojdová 2, Kolenová
MŠK Slovan Trenčianske Teplice a Lady team Bratislava – voľné kolo


-hore-

Jesenná časť

11.kolo (8.11.)
ŠK Štich Humenné – Lady Team Bratislava 2:0 (1:0)
góly: Lackovičová, Komáriková
ŠK Selce – DFK Láb 1:0 (0:0)
gól: Ferenčíková
Ž.K.: Belanská (Láb)

ŠKF Žilina – ŠK Slovan Bratislava 0:3 (0:0)
góly: Cerovská 2, D.Škorvánková
Ž.K.: A.Kekelyová – Molnárová

TJ Skloplast Trnava – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 1:3 (1:0)
góly: Štefanková – Manová 2, Z.Škorvánková
Ž.K.: V.Gibasová (Trnava)

FK Slovan Duslo Šaľa a FC Union Nové Zámky – voľné kolo


-hore-

10. kolo (2.11.)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice – ŠKF Žilina 0:4 (0:3)
góly: Hrošová, D.Sýkorová, Šušková, A.Kekelyová
Ž.K.: D.Sýkorová (Žilina)
ŠK Slovan Bratislava – ŠK Selce 5:0 (1:0)
góly: Klechová 2, D.Fecková 2, Cerovská
FC Union Nové Zámky – ŠK Štich Humenné 0:3 (0:1)
góly: Lackovičová 2, Kišidayová
Lady Team Bratislava – FK Slovan Duslo Šaľa 3:4 (1:1)
góly: Gregorová 3 – Šaraboková 3, Kolenová
TJ Skloplast Trnava a DFK Láb – voľné kolo


-hore-


9.kolo (25.10.)
FK Slovan Duslo Šaľa – FC Union Nové Zámky 4:0 (2:0)
góly: Čuláková, Kolenová, I.Bojdová, Paločková
ŠK Štich Humenné – DFK Láb 1:2 (1:1)
góly: Lackovičová – Slezáková, Chrupková
ŠK Selce – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 3:5 (1:1)
góly: Ferenčíková 2, M.Báťová – Manová 3, M.Ružičková, Látalová
Ž.K.: Laurincová, Z.Škorvánková (obe Selce), Č.K.: Tomíková (Selce)
ŠKF Žilina – TJ Skloplast Trnava 1:1 (0:1)
góly: H.Krejčiová – Orichová
Ž.K.: Haršányiová, Svinteková (obe Trnava)
Lady Team Bratislava a ŠK Slovan Bratislava – voľné kolo


-hore-


8.kolo (18.10.)
TJ Skloplast Trnava – ŠK Selce 3:3 (1:2)
góly: Štefanková, Vnuková, Matejkovičová – Tureková, Ferenčíková, B.Patkošová
Ž.K.: Karelová, Svinteková, Vnuková – M.Báťová
ŠK Slovan Bratislava – ŠK Štich Humenné 13:0 (4:0)
góly: Klechová 4, Roziaková 3, Cerovská 3, D.Fecková 2, Gregorovičová
Ž.K.: Gregorovičová (Slovan)
DFK Láb – FK Slovan Duslo Šaľa 0:5 (0:2)
góly: I.Bojdová 2, G.Poláková, Šaraboková, Bíroová (p.k.)
FC Union Nové Zámky – Lady Team Bratislava 3:1 (2:1)
góly: Andrušková 2 (1 z p.k.), Šufliarska –
ŠKF Žilina a MŠK Slovan Trenčianske Teplice – voľné kolo


-hore-

Dohrávka 4.kola (19.10.)
ŠKF Žilina – FK Slovan Duslo Šaľa 0:1 (0:0)
gól: Kolenová (p.k.)
Ž.K. A.Martincová – Šarabková
Č.K.: Hýllová (Žilina)

-hore-

7.kolo (11.10.)
Lady Team Bratislava – DFK Láb 3:1 (0:0)
góly: Veselková 2, Halandová – Brandejsová
FK Slovan Duslo Šaľa – ŠK Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
góly: Roziaková, Klechová
Ž.K.: Klechová, Gregorovičová (obe Slovan)
ŠK Štich Humenné – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 0:0 (0:0)
ŠK Selce – ŠKF Žilina 0:1 (0:0)
gól: Kekelyová
Ž.K.: A.Martincová – Rašovcová, Hrošová, Móczová
Č.K.: Hrošová (Žilina)
FC Union Nové Zámky a TJ Skloplast Trnava – voľné kolo


-hore-


6.kolo (4.10.)

TJ Skloplast Trnava – ŠK Štich Humenné 2:1 (2:1)
góly: D.Koleníčková 2 – Cúrová
Ž.K.: Miličová (Humenné)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice – FK Slovan Duslo Šaľa 1:1 (1:0)
góly: Manová – Ružičková vlastný
Ž.K: I.Bojdová (Šaľa)
ŠK Slovan Bratislava – Lady Team Bratislava 12:0 (8:0)
góly: Rozjaková 5, Raučinová 2, D.Fecková, Klechová, Hudecová, Gregorovičová, D.Škorvánková
DFK Láb – FC Union Nové Zámky 1:1 (0:1)
góly: Lapinová – Romanova vlastný
Ž.K.: Paxnerová, Chrupková (obe Láb)
ŠKF Žilina a ŠK Selce – voľný žreb

-hore-


Dohrávka 3.kola (5.10.)

FC Union Nové Zámky – ŠK Selce 1:4 (0:2)
góly: Andrušková (p.k.) – Ferenčíková 3, Strečková
Ž.K.: Valachová (Selce)

-hore-


5.kolo (21.9.)

FC Union Nové Zámky – ŠK Slovan Bratislava 0:7 (0:3)
góly: Gregorovičová 2, Klechová 2, Rozjaková, Cerovská, Vojkovičová
Lady Team Bratislava – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 0:8 (0:5)
góly: M.Ružičková 2, Z.Škorvánková 2, Kadlicová 2, Manová, Škrovanová
FK Slovan Duslo Šaľa – TJ Skloplast Trnava 5:0 (3:0)
góly: Vojteková 2, Kolenová, I.Bojdová, G.Poláková
ŠK Štich Humenné – ŠKF Žilina 0:7 (0:5)
góly: A.Kekelyová 3, Šušková 2, Rašovcová, Mihaldová
DFK Láb a ŠK Selce – voľné kolo

-hore-

Dohrávka 3.kola (20.9.)

FK Slovan Duslo Šaľa – ŠK Selce 5:0 (0:0)
góly: Mašlejová, Kolenová, G.Poláková, Bobáľová, Vojteková

-hore-

4.kolo (13.9.)
ŠK Selce – ŠK Štich Humenné 3:0 (1:0)
góly: Veselová, Strečková, Ferenčíková
Ž.K.: Ducková (Humenné)
ŠKF Žilina – FK Slovan Duslo Šaľa – pre štart reprezentantiek SR odložené
TJ Skloplast Trnava – Lady Team Bratislava 2:1 (1:0)
góly: D.Mrvová, Štefanková – Halandová
Ž.K.: Vnuková – Halandová
MŠK Slovan Trenčianske Teplice – FC Union Nové Zámky 3:1 (2:1)
góly: Manová, Kočkárová, Škrovanová – V.Rybárová


-hore-

Predohrávka 4.kola (10.9.)
ŠK Slovan Bratislava – DFK Láb 8:0 (3:0)
góly: D.Fecková 3, D.Škorvánková 2, Klechová 2, Mravíková
Ž.K. Mravíková (Slovan)

-hore-

3.kolo (7.9.)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice – DFK Láb 2:1 (1:0)
góly: Manová 2 – Brandejsová
FC Union Nové Zámky – TJ Skloplast Trnava 3:2 (2:1)
góly: Lauková, Šufliarska, Andrušková (p.k.) – Haršányová, Vnuková (p.k.)
Ž.K.: Rybárová, Palicová – Vnuková
Č.K.: V.Gibasová (Trnava)
Ladies Team Bratislava – ŠKF Žilina 1:8 (1:3)
góly: Halandová – Rašovcová 2, Šušková 2, N.Hološková 2, A.Kekelyová, D.Sýkorová
FK Slovan Duslo Šaľa – ŠK Selce - odložené na 17.9.
pre štart domáceho družstva v Lige majstrov
ŠK Štich Humenné a ŠK Slovan Bratislava – voľné kolo


-hore-

2.kolo (30.8.)
ŠK Selce – Ladies Team s.r.o. Bratislava 5:5 (2:3)
góly: Tureková 2, Morovjanová, Ferenčíková, Strečková – Gregorovová 4, Veselková
Ž.K. Tureková – Gregorovová, Halandová

ŠKF Žilina – FC Union Nové Zámky 5:2 (0:1)
góly: Šušková 3, A.Kekelyová, Grečnárová – Palicová, Rybárová

TJ Skloplast Trnava – DFK Láb 3:1 (1:0)
góly: Vnuková, Matejčíková, Štefanková – Slezáková

MŠK Slovan Trenčianske Teplice – ŠK Slovan Bratislava 0:3 (0:1)
góly: Raučinová 2, D.Fecková

ŠK Štich Humenné a FK Slovan Duslo Šaľa – voľné kolo


-hore-


1.kolo (30.8.)
ŠK Slovan Bratislava – TJ Skloplast Trnava 5:0 (2:0)
góly: D.Fecková 2, Rozborová, Rozjaková, Mravíková
Ž.K.: Klechová (ŠK Slovan)
FK Slovan Duslo Šaľa – ŠK Štich Humenné 7:1 (2:1)
góly: Lukácsová 3, Mašlejová 2, Trnková, Šaraboková
DFK Láb – ŠKF Žilina 0:11 (0:8)
góly: Šušková 5, A.Kekelyová 3, Rašovcová, D.Sýkorová, Hýllová
FC Union Nové Zámky – ŠK Selce - po vzájomnej dohode FK odložené
MŠK Slovan Trenčianske Teplice a Ladies Team Bratislava – voľné kolo

-hore-

2.liga

14.kolo (7.6.)

OFK Dunajská Lužná – Nový Život Veľké Uherce  2:1 (0:1)

góly: M.Michalková, Zmeškalová – L.Oršulová

FKM Karlova Ves – MFK Topvar Topoľčany  3:2

domáci FK nehlásil podrobnosti k stretnutiu

Spartak Bánovce nad Bebravou – 1.DFC Gulik Rimavská Sobota
odložené na 13.6.2009

Termál Diakovce – voľné kolo


12.kolo (17.5.)

Spartak Bánovce nad Bebravou – Termál Diakovce 0:1 (0:0)
gól: Striežencová vlastný
FKM Karlova Ves – Nový Život Veľké Uherce 6:0 (4:0)
góly: M.Horňáková, Sopóciová, Kastenčáková, Smolíková, Ch.Popgeorgievová, M.Horváthová st.
MFK Topvar Topoľčany – 1.DFC Gulik Rimavská Sobota 1:0 (0:0)
gól: Janíková
OFK Dunajská Lužná – voľné kolo

 

11.kolo (2.5.)
Nový Život Veľké Uherce – MFK Topvar Topoľčany  1:3 (1:2)
góly: K.Griačová – Sarkisová 2, Barková
Termál Diakovce – FKM Karlova Ves  0:3 (0:1)
góly: K.Siváková, Sopóciová, M.Horňáková
Ž.K.: A.Vargová (Diakovce)

OFK Dunajská Lužná – Spartak Bánovce nad Bebravou  1:2 (0:2)
góly: L.Lunáková – Gahérová, Legéňová
1.DFC Gulik Rimavská Sobota – voľné kolo


10.kolo (25.4.)

FKM Karlova Ves – OFK Dunajská Lužná 4:0 (1:0)
góly: Kafenčáková 2, M.Horváthová st., Sopóciová
MFK Topvar Topoľčany – Termál Diakovce 2:1 (0:0)
góly: Sarkisová, Balážiková – Domeová
1.DFC Rimavská Sobota – Nový Život Veľké Uherce 1:0 (1:0)
gól: L.Syč-Kriváňová
Ž.K.: Oršulová (V.Uherce)

Spartak Bánovce nad Bebravou – voľné kolo

 

9.kolo (18.4.)
Termál Diakovce – 1.DFC Gulik Rimavská Sobota  0:0
OFK Dunajská Lužná – MFK Topvar Topoľčany  3:3 (2:2)
góly: L.Lunáková 2, Zmeškalová – Heldová, Sarkisová, Balážiková
Ž.K.: Fehérová (D.Lužná)

Spartak Bánovce nad Bebravou – FKM Karlova Ves  2:2 (2:1)
góly: Legéňová 2 – M.Horňáková, Smolíková
Nový Život Veľké Uherce – voľné kolo

 

8.kolo (11.4.2009)
MFK Topvar Topoľčany – Spartak Bánovce nad Bebravou 1:1 (1:0)
góly: Chrenková – Šílová
Ž.K.: Balážiková (Topoľčany)
1.DFC Gulik Rimavská Sobota – OFK Dunajská Lužná 2:1 (1:0)
góly: Hrkelová, Szaboová (p.k.) – Kutová
Č.K.: Portová (Dunajská Lužná)
Nový Život Veľké Uherce – Termál Diakovce 0:2 (0:1)
góly: Domeová 2
FKM Karlova Ves – voľné kolo


Jesenná časť


7.kolo (25.10.)
Nový Život Veľké Uherce – OFK Dunajská Lužná 1:1 (1:0)
góly: M.Kristienová – Huttová
1.DFC Gulik Rimavská Sobota – Spartak Bánovce nad Bebravou 2:2 (1:1)
góly: Murtinová, Bábiková – L.Matúšová, Šilová
Č.K.: L.Matúšová (Bánovce)
MFK Topvar Topoľčany – FKM Karlova Ves 0:4 (0:1)
góly: Smolíková 2, S.Filová, M.Horváthová
 

-hore-


6.kolo (18.10.)
FKM Karlova Ves – 1.DFC Rimavská Sobota neodohrané (kont. 3:0)
pre nepricestovanie družstva hostí
Spartak Bánovce nad Bebravou – Nový Život Veľké Uherce 4:0 (2:0)
góly: Šílová 2, L.Matúšová, Mekýšová
OFK Dunajská Lužná – Termál Diakovce 2:0 (1:0)
góly: L.Lunáková 2
MFK Topvar Topoľčany – voľné kolo

 

-hore-
 

5.kolo (11.10.)
Termál Diakovce – Spartak Bánovce nad Bebravou 0:0
Nový Život Veľké Uherce – FKM Karlova Ves 1:2 (0:1)
góly: L.Oršulová – Sopóciová, Smolíková
Ž.K.: M.Horňáková (K.Ves)

1.DFC Rimavská Sobota – MFK Topvar Topoľčany 3:0 (2:0)
góly: Babiková, A.Galambová, Szaboóvá (p.k.)
OFK Dunajská Lužná – voľné kolo

 

-hore-

4
.kolo (4.10.)
Spartak Bánovce nad Bebravou – OFK Dunajská Lužná 4:1 (1:0)
góly: Šílová 2, L.Matúšová, Pánisová – L.Lunáková
FKM Karlova Ves – Termál Diakovce 0:0 (0:0)
MFK Topvar Topoľčany – Nový Život Veľké Uherce 1:1 (0:1)
góly: Jánošová – Krištienová
1.DFC Rimavská Sobota – voľný žreb


-hore-

3
.kolo (21.9.)

OFK Dunajská Lužná – FKM Karlova Ves 2:3 (0:2)
góly: Provazníková, L.Lunáková – M.Horváthová 3
Termál Diakovce – MFK Topvar Topoľčany 7:1 (5:0)
góly: Juhosová 2, Domeová 2, Lelovicsová, X.Kollárová, Borbélyová - Matušíková
Nový Život Veľké Uherce – 1.DFC Rimavská Sobota 2:1 (0:0)
góly: Kustienová, L.Oršulová – S.Babíková
Spartak Bánovce nad Bebravou – voľný žreb

-hore-


1.kolo (7.9.)

Termál Diakovce – Nový život Veľké Uherce 2:1 (1:0)
góly: Domeová, X.Kollárová – Kristeinová

OFK Dunajská Lužná – 1.DFC Gulik Rimavská Sobota 1:0 (1:0)
gól: Provazníková
Ž.K.: Provazníková, L.Lunáková – A.Galambová, E.Janoštiaková

Spartak Bánovce nad Bebravou – MFK Topvar Topoľčany 8:0 (3:0)
góly: Birešová 4, Birčáková 2, Matúšová, Legenová

FKM Karlova Ves Bratislava – voľné kolo


-hore-
 

späť na úvod